Sohbet Ederken Sorulacak Sorular


Bir kıza sorulacak bu ilk soru listesi, sohbetinize başlamak ve kızı biraz daha iyi tanımak için harika bir yerdi.

1. İnsanların size sormayı bırakmasını dilediğiniz şey?

Hayatın her aşamasında, soruları tekrar tekrar duyarsınız. Geleceğinizle ilgili bir soru, yaşam koşullarıyla ilgili sorular veya kişisel şeylerle ilgili sorular. Herkese aynı soruları defalarca soruluyor.

2. Anne babanızın yaptığı en olgunlaşmamış şey nedir?

Birinin kaç yaşında olduğu gerçekten önemli değil. Herkes çocukça şeyler yapar. Bazen bu şeyler saçma ve eğlencelidir ve bazen daha bencil veya inciticidir.

Her iki durumda da, bu muhtemelen ona daha önce hiç sorulmamış bir sorudur ve bazı büyüleyici yanıtlara yol açabilir.!

3. En sevdiğiniz TV şovu nedir?

Elbette bu her yerde bulunan bir soru, ama bu harika çünkü şovun içindeyseniz, konuşacak çok şeyiniz var. Ve eğer görmediyseniz, şimdi izleyebileceğiniz mükemmel bir şovunuz var. Ayrıca, onun hakkında hiçbir şey bilmiyorsanız, muhtemelen size anlatmaktan zevk alacaktı.

4. Gidebileceğin en son yer neresi?

Bu soru için ne bulacağını söylemek yok. Onunla oldukça yaratıcı olabilir veya kelimenin tam anlamıyla cevaplayabilirsiniz. Her iki durumda da, muhtemelen biraz düşünmeyi gerektirecek, ancak gerçekten harika bir yanıta yol açabilir.

5. Tamamen bitip neyle bitirdiniz?

Yani bu soruyla, onun ne söyleyeceğini tahmin etmenin gerçekten bir yolu yok, çünkü bu sorunun gidebileceği pek çok farklı yol var. Güncel bir moda veya moda hakkında konuşabilir, bir arkadaşından bahsedebilir, gerçekten herhangi bir şey olabilir.

Ama ne hakkında konuşmayı seçerse seçsin, hepimiz bizi rahatsız eden şeyler hakkında konuşmayı seviyoruz ve o da onu sevecek.!

6. Hangi anıya dönüp duruyorsun?

Onun hakkında biraz daha bilgi sahibi olmak için mükemmel. İster ciddi bir anı olsun, isterse de bazen bize kalan geçici şeylerden biri, her iki durumda da, bu onun dünyasına açılan harika bir pencere.

Bir uyarı olsa da, paylaşmaya karar verdiği anıya bağlı olarak aceleyle gerçekten ciddileşebili.

7. Sahip olduğunuz en mantıksız korku nedir?

Bu soru gerçekten komik veya tuhaf olabilir. Her iki durumda da, insanların genellikle cevaplamayı sevdiği eğlenceli bir soru. Kim bilir, alışılmadık bir korkuyu paylaşabilirsin!

Etiketler:

Bu yazı toplamda 109 kişi tarafından görüntülendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir